Nowy rok

Nowy rok

Nowy rok, nowe postanowienia. Sylwester sam w sobie spędziłem z rodziną, bez wystawnych balów, czy hucznej imprezy z grupą znajomych. Tylko bliska rodzina, względnie ciche i spokojne spotkanie.

Po pewnym czasie człowiek rozumiem że kolejny rok to tylko zmiana cyferek w dacie której trzeba się nauczyć przy wypełnianiu formularzy. Nie jest to super magiczny moment w którym się wydarzy coś niezwykłego, a wszystkie zakładane plany zostaną przyklepane na potwierdzenie.

Tak dużo się dzieje w ciągu 365 dni i tyle rzeczy może i wydarza się, że jeden dzień to bardziej okazja do spotkania lub odpoczynku.
Wszystkie postanowienia lub plany które maja się zdarzyć w 2022 były poruszone do życia znacznie wcześniej. Zaistniały już w świadomości, zostały ożywione i niewiele mają wspólnego ze zmianą daty na kalendarzu, no może poza tym że trzeba je było zaplanować.

Planów jest wiele, ale jeden szczególnie możliwy do realizacji, tym bardziej że znam date. Choć w dzisiejszym świecie nigdy nie wiadomo co się wydarzy, a w tym przypadku nie wydarzy, zwłaszcza jeśli jest to związane z masą ludzi.

Tym czasem realizuje pomniejsze założenia i szkole się w tym co mnie ciekawi, inspiruje, a w czym jestem kiepski, a chciał bym żeby było inaczej… na przykład szlachetna nauka pisania.

 

zdj.12.2021/12.2022

Leave a Comment.

© All rights reserved. Maciej Karoń

W czym mogę ci pomóc?