Ukryci

Na temat

Miałem okazję uczestniczyć w świetnym projekcie, na planie filmu krótkometrażowego „Ukryci” w reżyserii Krystiana Krasnodębskiego, zdjęciami Radka Moszczaka.

Jaka w tym moja rola była… no cóż ja byłem asystentem operatora. Ciekawe doświadczenie, świetni ludzie, mimo że to realizacja niskobudżetowa i wiele osób na planie działało non-profit, to wszystko wyglądało zawodowo.

Client:
Services:
film
Project Link:
https://www.facebook.com/filmUkryci/?ref=page_internal

ode mnie

Zawsze pasjonował mnie film, a to już kolejny raz kiedy mogłem uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. Każdy plan (zdjęciowy) wnosi coś nowego. Zawsze można czegoś się nauczyć. Muszę też przyznać że sam klimat podczas pracy jest czymś innym niż zwykła codzienna praca. Mimo że potrafi być wyczerpujący, a często jest to plan zdjęciowy całodniowy.

Kolejnym pozytywnym aspektem są ludzie, których się spotyka. W takiej pracy, bo jest to praca i bywa ciężka, osoby są zawsze nastawione pozytywnie i raczej nikt nie jest tam przypadkiem. Od wielu osób można się czegoś nauczyć, dowiedzieć. To właśnie ludzie tworzą ten niesamowity klimat i są siłą napędową każdego projektu.

Ps.

Nie będę się rozpisywał które zdjęcia są czyje. Z oczywistych względów na tych na których jestem nie robiłem, a fotografów było paru i wszyscy się świetnie spisali 😉

Zdjęcia wykonywali miedzy innymi: Daniel Antropik, Sylwia Księżopolska, Natalia Adach, oraz ja

© All rights reserved. Maciej Karoń

W czym mogę ci pomóc?